Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
3d modelování

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

3D modelování a vizualizace - Cinema 4D

Cinema 4D je kompletní program pro tvorbu 3D grafiky od německé společnosti MAXON Computer. Cinema poskytuje komplexní služby pro tvorbu modelu od vytvoření kostry, včetně okolní scény přes texturování, nasvícení, případnou animaci až po samotný rendering. Modelování probíhá buď ze základních objektů nebo častěji z jednotlivých poligonů, takzvané polygonální modelování. Cinema nabízí několik přednastavených textur a materiálů, ale ty lze upravit podle potřeb nebo je možnost vytvořit úplně nové textury. Nasvícení scény lze provést od bodových světel až po plošná. V rámci vizualizace lze nahrát i okolní předměty ve formátu HDRI a použít informace o světle. Díky tomu nikdo nepozná rozdíl mezi modelem a skutečným předmětem.

Služby:

Animace

Vizualizace

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity 3d modelováníPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -