Adobe Illustrator

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator je zástupce grafických editorů pro tvorbu vektorové grafiky. Vektorová grafika se uplatní hlavně pro tvorbu reklamních grafických návrhů, či tvorbu loga a všude tam kde se bude velikost obrázku neustále měnit v závislosti na velikosti inzerované plochy. To znamená, že nezáleží, zda chcete tisknout logo na vizitku nebo na billboard. Vaše logo si zachová pořád stejnou kvalitu nezávisle na jeho velikosti. Adobe Illustrator je kompatibilní s Photoshopem, takže svůj návrh můžete doladit rozšířenými efekty, které nabízí jenom Adobe Photoshop.

Služby:

Grafické zpracování reklamních předmětů

Tvorba loga

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Adobe IllustratorPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015