Adobe InDesign

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Adobe InDesign

InDesign je DTP software od Adobe určený ke grafickému zpracování tištěných dokumentů. Pomocí tohoto programu dokážeme vytvořit grafiku pro různé magazíny, časopisy, noviny a další tištěné publikace. V InDesignu lze nastavit individuální rozložení stránky, včetně textu a obrázků podle naší nebo klientovy představy. Tento DTP software dokáže jednotlivé vrstvy překrývat a zároveň pracovat s kanálem alfa, což nám umožní vytvářet zajímavé efekty a prolínání jednotlivých vrstev. Díky správně vybraným typografickým nástrojům lze také vyrobit knihy pro elektronické čtečky a tyto knihy lze exportovat do formátu PDF nebo EPUB. InDesign umožňuje tvorbu interkaktivní publikace a to i včetně zvuku a videa, která se uplatní hlavně u tabletu, či jiných dotykových zařízení.

Služby:

Návrh tištěné grafiky

Grafické zpracování reklamních předmětů

Úprava fotek

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Adobe InDesignPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015