Adobe Photoshop

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Adobe Photoshop

Jedná se asi o nejznámější grafický editor pro úpravu nebo tvorbu bitmapové grafiky. V bitmapové grafice má každý pixel jasně určenou barvu a polohu. Na rozdíl od vektorové grafiky kde je obrázek za pomoci matematických vzorců a funkcí vypočítán. V praxi to znamená, že u bitmapového obrázku ztrácíme kvalitu jeho zvětšením, ale u vektorového nikoliv. Adobe Photoshop je pro zkušeného uživatele program neomezených možností a to hlavně díky libovolnému počtu vrstev, které se v něm dají vytvořit. Všechny vrstvy lze překrývat nebo prolínat mezi sebou a vytvářet tak mocné efekty. Photoshop také nabízí pokročilé funkce řezání, které se hodí hlavně pro tvorbu webové grafiky. Poté co je vytvořen grafický návrh webu, tak je zapotřebí ho kompletně rozřezat až na atomické části webu. Díky Photoshopu a příkazu jeho příkazům tato operace trvá pár minut.

Služby:

Grafické zpracování reklamních předmětů

Úprava fotek

Tvorba loga

Webdesign

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Adobe PhotoshopPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015