Affiliate marketing

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Affiliate

Dnes je víc než kdy v minulosti patrné, jak důležitá je pro úspěšnost podniku schopnost získat a udržet si klíčové zákazníky. Široký záběr na poli internetu a reklamy především, je pro firmy vodítkem jak porozumět zákazníkům přes data, které jim jejich technologie dodávají jako zpětnou vazbu. Affiliate marketing může být jedním z nich. Jedná se o nástroj, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují nebo zprostředkují. Také nazýván partnerský program nebo provizní systém. Obrovskou výhodou affiliate marketingu je jeho měřitelnost a efektivita. Každý návštěvník webové stránky, který klikne na banner, iframe či jiný prvek, je přesměrován na stránky daného obchodníka nebo společnosti, kterou publisher propaguje. Ta už má potom možnost s klientem komunikovat přímo na základě jeho poptávky a kontaktních informací. Důvod, pro který affiliate podniky nejčastěji využívají, je možnost velkého množství partnerů a tím částečného outsorcování svojí propagace služeb.

V affiliate marketingu nabízíme po obdržení poptávky vlastní navržení a správu kampaně, kdy forma kampaně a obchodní podmínky jsou sjednány po detailní analýze projektu. Nebo affiliate kampaň vytvoříme na přání klienta a zároveň mu umožníme spravovat všechny nástroje na její bezproblémový chod.

Služby:

Založení

Správa

Analýza, optimalizace

Affiliate microsite

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Affiliate marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015