Analytika

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Analytika

V dnešním technologickém a rychle se rozvíjejícím světě závisí vaše výsledky a výkon na schopnosti získat poznatky z dat. Vaše schopnost včasné a rychlé reakce na vývoj trhu nebo diverzifikace vám může poskytnout konkurenční výhodu. Analytika správné strategie, větší úspora prostředků a hledání dalších cest vám dodá lepší provozní kapitál, více času na restrukturalizaci, optimalizaci nebo vývoj klíčových procesů. Od strategie k realizaci, analýza strategie vám přinese postřehy. Organizace, které přijmou obchodní a marketingové analýzy za své, dosahují vyšší výkonnosti než jejich konkurenti. Nezůstaňte stát opodál. Sledujte, monitorujte, předvídejte, snažte se lépe porozumět. Lépe pochopte klíčové faktory, které vedou k rozhodnutí o nákupu. Odhalte své nejlepší potenciální zákazníky.

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity AnalytikaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015