Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Analytika Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Analytika sociální sítě

Chcete-li získat kontrolu nad množstvím specifických klientů na sociálních sítích a účinností vašich kampaní, dodáme vám řešení. Spojíme vaše postřehy a naše odborné znalosti a zvýšíme návratnost vašich investic do Facebooku, LinkedIn a dalších. Fenomén, který je okolo nich dnes vytvořen těží především z dostupnosti strojově zpracovatelných dat a nástrojů, které je analyzují. Dynamická strategie, optimalizace a efektivita vašeho marketingu v digitálním světě pohání váš business dopředu.

Služby

Analytika strategie

Analytika dat

Analytika kanálů

Analytika komunikace

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity AnalytikaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE


Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/266853/virtual/www/domains/letral-solution.cz/analytika_soc_site.php on line 98
Analytika Analytika Analytika Analytika Analytika
SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -