Analýza marketingové strategie

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Analýza marketingové strategie

Analýza marketingové strategie má za cíl upevnit pozici firmy na trhu nebo za pomocí nových kreativních výstupů najít cesty ke zvýšení prodeje a vytvoření si konkurenční výhody. Zajistíme rozbor nákladů na marketing a utvoříme dlouhodobý udržitelný plán pružně reagující na ostatní výdaje a řešení firmy. Online marketing je velice rozsáhlý a proto je důležité analyzovat konkurenceschopnost všech jeho aspektů.

Služby:

Analytika online marketingu

Rozbor nákladů

Analytika ziskovosti, efektivity všech kanálů

Online výzkum

Nabízíme provedení online výzkumů zaměřených především na zákazníky a zpětnou vazbu. Vytvoříme dotazník podle požadavků vztahující se k jeho záměru nebo možnost dotazníkových vzorů. Vložíme dotazník na web, vytvoříme k dotazníku web specifický nebo ho zařadíme na sociální sítě. Provedeme závěrečný rozbor, dostanete report a nikdy nepřijdete o svá data. Výsledky vyjádřené tabulkami a grafy si můžete prohlížet v reálném čase a závěrečný report si můžete stáhnout ihned v pdf.

Služby

Zprostředkování online výzkumu

Reporting, infografiky

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Analýza marketingové strategiePPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE

Analýza marketingové strategie Analýza marketingové strategie Analýza marketingové strategie Analýza marketingové strategie Analýza marketingové strategie

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015