Analýza obsahu webu

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Analýza obsahu webu

Analýza obsahu webu dodává výstupy o tom co se na webu děje a také to, jak usnadnit návštěvníkům stránek orientaci a zjednodušit jim jejich pohyb ze všech tematických pohledů. Webová analytika slouží k pochopení chování návštěvníků na stránkách a je základem strategie pro internetový marketing. Indikátorem nám je shromažďování a analýza různých metrik pomocí nastrojů jako je Webtrends, Sitecatalyst nebo Google analytics. Webová stránka vám dává novou perspektivu a nové poznatky. Frekvenčně můžete sledovat jakoukoli akci, která se právě odehrává na některé z vašich domén. Jednotný pohled na zákaznická data vám umožní vidět, které činnosti v rámci všech vašich digitálních kanálů fungují a které ne.

Detekce slabších stránek webu a zda váš web obstojí před roboty pracující pro vyhledávače, kteří návštěvníci na váš web přicházejí a hned zase odcházejí, tedy hledají jiný obsah než jim prezentují výsledky. Dále můžeme provést infografiku ohledně počtu návštěvníků, odkud přichází většina zákazníků, jak douho tráví na webu a jaké stránce čas a co je nejvíc zajímá. Zvýšíme konverzní poměr a zanalyzujeme konkurenci přímou, nepřímou, potencionální a substituční a nastíníme vám její výhody.

Analýza obsahu webu se provadí i z hlediska SEO optimalizace. U tohoto druhu analýzy se hlavně zaměříme na hustotu klíčových slov, meta tagy, chyby způsobené nesprávným programováním a na další takzvané onpage faktory.

Služby

Analytika dat

Analytika návštěvnosti

Analytika nástrojů a aplikací

Analytika kódu, sémantika, validita

Analytika konverze

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Analýza obsahu webuPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015