Design a architektura webových stránek

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Design

Design a architektura webových stránek se nejčastěji řeší v bitmapovém editoru Adobe Photoshop, který umožňuje celý web rozřezat, až na atomické časti a programátor pak může rychle přenést grafický návrh na kód. Před samotnou tvorbou grafiky webu by se měla provést aspoň analýza trhu a konkurence, aby design byl originální a v souladu s oborem podnikání. Následuje wireframing neboli hrubý návrh webu bez grafického zpracování. To znamená, že navrhneme kostru webu včetně orientačních textů. Po odsouhlasení wireframingu vytvoříme grafický návrh a připravíme ho programátorovi ke kódování.

Služby:

Úprava fotek

Tvorba loga

Webdesign

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Design a architektura webových stránekPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015