Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Internetový marketing Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Digitální marketing

Digitální marketing je zaměřen především na behaviorální cílení. To jak lidé vnímají moderní technologie a jaké v nich vyvolávají emoce, je důležité i v souvislosti s rozhodováním o tom, jaké zvolit formy online reklamy. Při běžných činnostech, které návštěvník webu nebo vyhledávače podnikne, máte mnoho možností, jak upoutat jeho pozornost. Stejně tak během hledání pro něj užitečného obsahu, zúčastnění se diskuzí nebo studia recenzí jeho oblíbených podniků a produktů.

Mnoho inzerentů se zdráhá přesunout značnou část svých marketingových rozpočtů na internet, protože stále považují televizní a venkovní reklamu za hlavní nástroj pro budování značky. Druhým častým důvodem je pak nedůvěra v kvalitu služeb menších agentur nebo naopak nedostatek kapitálu pro oslovení nadnárodních gigantů.

Jsme si vědomi těchto všeobecně rozšířených paradigmat a neustále pracujeme na tom, aby naši klienti získali z investic do online marketingu očekávané výsledky.

Zajistíme maximální transparentnost prezentace vaší značky skrze propagaci na síti a získáme konkrétní zpětnou vazbu, která je velmi užitečnou přidanou hodnotou internetu. Většina firem se soustředí pouze na cílení ve vyhledávačích a sociálních médiích, ale existuje několik dalších velmi účinných, cenově dostupných a nevyužitých příležitostí.

Obsahový marketing

Obsah vašeho webového řešení, e-shopu nebo prezentace je nedílnou součástí vašeho podnikání v dnešní online době. Jeho restrukturalizace, metodické přispívání nebo obsah kompletně nový je dlouhodobý marketingový nástroj, který přináší trvalejší přínosy než jednorázové kampaně. Pokud zákazníkům nebo publiku skrz blog či web ukážete část z vašeho know-how nebo firemní kultury, vzbudíte v nich větší důvěru a můžete je přesvědčit o kvalitách vašich výrobků nebo služeb.

PPC

Systém vyvinutý světovými vyhledávači jako alternativa k výsledkům vyhledávání. Jedná se o URL odkazy, zobrazující se vám ve vyhledávání na několika předních pozicích označených jako reklama. Princip spočívá v tom, že inzerent neplatí za každé zobrazení, platí až ve chvíli, kdy na odkaz někdo klikne.

Nastavíme vám rozpočet a pomůžeme dosáhnout úspěšné konverze tak, aby prostředky vynaložené na reklamu nebyly zbytečnou ztrátou. Ke správě PPC přistupujeme komplexně ve spolupráci se specialisty na další části webové problematiky – optimalizace, copywriting, landing page.

Affiliate

Široký záběr na poli online promo aktivit je pro firmy vodítkem, jak porozumět zákazníkům přes data, které jim technologie dodávají jako zpětnou vazbu. Affiliate marketing může být jedním z nich. Jedná se o systém, který funguje na provázanosti stránek prodejce služeb nebo produktů se stránkami, které službu či výrobek doporučují nebo zprostředkují.

Obrovskou výhodou affiliate marketingu je jeho měřitelnost a efektivita. Každý návštěvník webové stránky, který klikne na banner, iframe či jiný prvek, je přesměrován na stránky daného obchodníka nebo společnosti, kterou publisher propaguje. Ta už má potom možnost s klientem komunikovat přímo na základě jeho poptávky a kontaktních informací.

Další metody digitálního marketingu

Skrze spolupráci s našimi externími partnery jsme schopni zrealizovat a dodat kompletní službu v oblastech propagace skrze blogy a influencery, programatickou reklamu a e-mail marketing.

Služby - specifikace

Content marketing

Tvorba a správa obsahu
Optimalizace obsahu

Affiliate marketing

Zprostředkujeme napojení na největší affiliate sítě u nás
Tvorba banneru a cenové politiky

PPC

Reklama ve vyhledávání a na webech s doménami .cz
Reklamní systémy Google Ads, Sklik a Bing Ads
Analýza, správa a reporting
Nasazení skriptu do již fungujících rozhraní
Mobilní reklama a reklama v aplikacích skrze Google

Další služby

Zrealizujeme pro vás profesionální spolupráci s blogery nebo influencery
Programatická reklama
E-mail marketing

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Internetový marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -