Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
DTP grafika Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

DTP

Proces tvorby grafiky(desktop publishing) je více než dekádu v podstatě stejný, ale s rozvojem technologií můžeme tvořit mnohem širší rozsah výsledků.

Pro tuto chvíl grafika představuje skvělé řešení pro malé firmy a dokonce i pro velké podniky. Váš projekt, obchodní nabídka nebo reklamní předměty jsou do detailu naformátované tak, aby vypadaly profesionálně a především byly funkční. Služby v oblasti DTP vám pomohou tyto patrné vizuální rozdíly a parametry vytvořit a odliší vás od konkurence.

V praxi to znamená grafický návrh pro vizitky, brožury, časopisy, noviny a různé další formy propagace. Disponujeme licencemi k několika typům grafických software a uvedeme tak vaše nápady do života.

Služby – specifikace

Firemní identita

Tvorba Loga
Design firemních materiálů (vizitky, obálky, tištěné záhlaví)
Tvorba grafického manuálu (logo, jeho použití, typografie, barvy)
Emailový podpis
Design propagačních materiálů
Design brožur

Další grafické služby

Tvorba bannerů

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity DTP grafikaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -