Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
DTP grafika Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Firemní identita

Služby z této oblasti pokryjí například komplexně start jakéhokoli menšího podnikatelského záměru od otevření ordinace, advokátní kanceláře nebo založení malé firmy. Jsme schopni dodat grafické podklady nebo zakázku zrealizovat kompletně s tiskem. Používáme licencovaný globální software od korporace udávající trendy v oboru grafiky Adobe Systems.

InDesign je DTP software od Adobe určený ke grafickému zpracování tištěných dokumentů. Pomocí tohoto programu dokážeme vytvořit grafiku pro různé magazíny, časopisy, noviny a další tištěné publikace. V InDesignu lze nastavit individuální rozložení stránky, včetně textu a obrázků podle naší nebo klientovy představy.

Díky správně vybraným typografickým nástrojům lze také vyrobit knihy pro elektronické čtečky a následně je exportovat do formátu PDF nebo EPUB. InDesign umožňuje tvorbu interaktivní publikace a to i včetně zvuku a videa, která se uplatní hlavně u dotykových zařízení.

Adobe Illustrator je určen pro tvorbu vektorové grafiky. Tento druh grafiky se uplatní hlavně pro tvorbu reklamních grafických návrhů, či tvorbu loga a všude tam, kde se bude velikost obrázku neustále měnit v závislosti na velikosti pozadí. To znamená, že nezáleží zda chcete tisknout logo na vizitku nebo na billboard. Vaše logo si zachová pořád stejnou kvalitu nezávisle na jeho velikosti.

Služby – specifikace

Firemní identita

Tvorba Loga
Design firemních materiálů (vizitky, obálky, tištěné záhlaví)
Tvorba grafického manuálu (logo, jeho použití, typografie, barvy)
Emailový podpis
Design propagačních materiálů
Design brožur

Další grafické služby

Tvorba bannerů

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity DTP grafikaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -