Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Kariéra Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Kariéra

Uvědomujete si všechny výhody i nevýhody zaměstnaneckého poměru? Přestože ještě nezvládnete podnikat skrz vlastní firmu, chtěli byste se co nejčastěji ve svém zaměstnání rozvíjet a dokazovat, že se umíte odlišit od vašich konkurentů v oboru. Pokud jde vaše uvažování tímto směrem, je to první krok, který vám otevře dveře do firmy.

Víme, že naši zaměstnanci jsou velice důležitou součástí podnikatelského subjektu a proto chceme, aby se cítili ve všech směrech dobře. Pokud budou přesně vědět, co mají dělat, jak to mají dělat a od vedení uvidí profesionální přístup, věříme, že oni pak ze sebe dokáží vydat to nejlepší. Od vás na druhou stranu očekáváme ambicióznost, vysoké pracovní nasazení a vůli k neustálému rozvíjení vašich schopností.

Ve firmě nemají žádné místo předsudky nebo protekcionismus. Pracovní pozice jsou otevřeny komukoliv bez rozdílu, ukazatelem je pouze dostatečná klasifikace a zájem. Vnímáme rozmanitost naší pracovní síly nejen jako strategickou výhodu, ale jako řídící nástroj pro kreativní řešení, zdroj osobního i společného úspěchu a nezbytnost pro náš růst jako společnosti.

Pracovní pozice

Zde můžete sledovat aktualizace pracovních příležitostí, které máme v současné době v rámci našeho podnikání otevřené. Máte možnost zaregistrovat své životopisy do databáze a jen kontrolovat svojí schránku v souvislosti s vhodnými příležitostmi, které vzniknou v budoucnu. Nebo můžete reagovat na pozice, které nabízíme právě teď…

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity KariéraPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -