Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Autodesk Maya

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Autodesk Maya

Autodesk Maya je software pro tvorbu 3D grafiky. Maya využívá Alias Systems, který v současné době vlastní a neustále inovuje společnost Autodesk. Díky jedinečným možnostem texturování, svícení a animace, které Maya nabízí, se uplatní hlavně v počítačových hrách a v kinematografii. Maya je uzpůsobena na velké projekty a podporuje spolupráci mezi uživateli, či jednotlivými skupinami. Software obsahuje řadu nástrojů a za jejich pomoci lze model tvořit do největších detailů, tak aby výsledná scéna vypadala realisticky.

Služby:

Animace

Vizualizace

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Autodesk MayaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -