Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
webdevelopment Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Linkbuilding

Linkbuilding neboli budování zpětných odkazů, je při SEO optimalizaci vašeho webu jednou z nejdůležitějších částí. Cílem je získat dostatek relevantních zpětných odkazů, které vám zvýší autoritu webu, a tím i zlepší pozici ve vyhledávačích. Pro všechny světové vyhledávače je počet a kvalita zpětných odkazů jedním z nejzásadnějších parametrů.

Při analýze vašeho webu a konkurence se vytvoří linkbuildingová strategie na míru přímo pro vás. Možnosti jsou velmi rozsáhlé, a proto nehrozí, že při dokončení projektu, budete na stejné úrovni jako desítky dalších firem v oboru. Efekt budování zpětných odkazů se projeví do 1-3 měsíců.

Služby – specifikace

Skrze cílené reakce na tematických webech
Výměna odkazů s externími weby
Mnoho dalších technik konzultovaných na míru

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity PPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -