Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Internetový marketing Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Marketing

Široká digitalizace ekonomiky a průmyslu má za následek přesun velké části marketingové iniciativy do prostředí internetu. Analyzovat internetová data, rozhodovat se na základě výstupů z nich a vše pojmout jako součást marketingové strategie, je efektivní.

Další výzvu vidíme v optimalizaci nákladů do online marketingu, který nabízí variabilní škálu propagace a cílení na uživatele. K dispozici zůstávají i momentálně opomíjené reklamní sdělení mimo internetovou síť. Skrze naše služby můžete pokrýt širší pole možností a získat užitečnou zpětnou vazbu od zákazníků, která bude sloužit k formování vašich produktů nebo služeb.

Služby - specifikace

Marketingová strategie

Návrh a realizace marketingové strategie
Konzultace možností online marketingu a efektivity reklamních systémů
Spolupráce s interním marketingovým oddělením
Tvorba nových distribučních kanálů
Klasifikace nejdůležitějších metrik online marketingu typických pro váš obchodní model

Offline reklama

Návrh a grafické služby offline propagace
Navázání a realizace s externími partnery

Digitální marketing

Obsahový marketing
PPC
Affiliate marketing
Zrealizujeme pro vás profesionální spolupráci s blogery nebo influencery
Programatická reklama
E-mail marketing

Další marketingové služby

Brand strategie
Brand výzkum
Rebranding
Brand management
Brand komunikace

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Internetový marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -