Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Analytika Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Marketingová analytika

Integrace nástrojů pro měření a analýzu dat se pomalu stává stejně důležitá jako potřeba vést účetnictví. Google a další internetové firmy každý den vydávají nové a nové aktualizace nebo služby. Jejich monitoring a zapojení do procesů může být faktorem pro úspěšný business model - strategii.

Máte strategii, chcete uspět na internetu a zároveň nebýt předvídatelní? Základem pro úspěšné nastartovaní vašeho digitálního marketingu je získat opravdu určující data o vašich potencionálních zákaznících.

Vaše schopnost včasné a rychlé reakce na vývoj trhu nebo diverzifikace vám může poskytnout konkurenční výhodu. Analytika a správné nastavení strategie, větší úspora prostředků a hledání dalších cest, vám dodá lepší provozní kapitál, více času na restrukturalizaci, optimalizaci nebo vývoj klíčových procesů.

Organizace, které přijmou obchodní a marketingové analýzy za své, dosahují vyšší výkonnosti než jejich konkurenti. Nezůstaňte stát opodál. Sledujte, monitorujte, předvídejte, snažte se lépe porozumět. Lépe pochopte klíčové faktory, které vedou k rozhodnutí o nákupu nebo poptávce. Odhalte své nejlepší potenciální zákazníky.

Služby – specifikace

Analýza klíčových slov

Dodáme slova a fráze poptávané oblasti, které pospojujeme do tematických skupin jako jsou produkty, služby, lokalita, konkurence a další. Dodáme vám konkrétní čísla z níže uvedených internetových vyhledávačů.

  1. Google
  2. Seznam
  3. Youtube
  4. Zboží.cz

Výstup

Hledanost jednoslovných i vícečetných frází
Jaký slovník používá vaše cílová skupina
Co dalšího ji zajímá v souvislosti s vaším produktem nebo službou
Využití dat pro obsahový marketing

Analýza konkurence na internetu

Síla konkurenčních webů z hlediska vyhledatelnosti
Velikost webů - počet podstránek, počet sdílení na soc. sítích a další
Pomůžeme definovat největší konkurenci v online prostředí, její silné a slabé stránky

Monitoring

Napojíme službu Google Alerts na váš mail a budete získávat notifikace při každé zmínce o vaší značce nebo firmě na internetu
Konzultace využití dalších nástrojů a postupů za účelem monitoringu a rozvoje brand strategie

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity AnalytikaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -