Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Internetový marketing Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Marketingová strategie

Buďte prozíraví a nebojte se vsadit na škálování vašich marketingových aktivit. Společně s technologiemi vám diverzifikované řešení umožní soustředit váš vysoký výkon na obchod nebo jinou primární část vašeho businessu. Efektivně alokujte do marketingu vymezený počet finančních prostředků s cílem zvýšení prodeje nebo povědomí o značce a vytvořte si konkurenční výhodu.

Jsme přesvědčeni, že marketing je konstantní činnost, která musí kontinuálně propagovat a podporovat vaší firmu. Pokud si vyberete naši společnost, můžete se rozhodnout, jak rozsáhlou kampaň využijete, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám a stejně tak se zaměřit jen na inovaci některých částí vašich stávajících postupů. Zaměřujeme se na celé podnikatelské portfolio - nové projekty nebo start-upy a jejich začlenění na trh, kompletní kampaň pro fungující firmu nebo řešení pro OSVČ a jejich posílení maximální konkurenceschopnosti.

Konzultace a analýza marketingové strategie mají za cíl upevnit pozici firmy na trhu nebo za pomocí nových kreativních výstupů najít cesty ke zlepšení aktuálních obchodních výsledků. Vytvoříme rozbor nákladů na marketing a utvoříme dlouhodobý udržitelný plán pružně reagující na ostatní výdaje a cíle firmy. Marketing a ten digitální především je velice rozsáhlý a proto je důležité analyzovat konkurenceschopnost všech jeho činností.

Služby - specifikace

Konzultace

Konzultace všech marketingových iniciativ, možností digitálního marketingu a efektivity reklamních systémů
Návrh a realizace digitální strategie

Další služby

Navázání spolupráce s interním marketingovým oddělením
Hledání nových distribučních kanálů, tvorba cenové politiky na základě analýzy konkurence a nových dat, klasifikace nejdůležitějších metrik online marketingu typických pro váš obchodní model, definice cílů strategie a další

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Internetový marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -