Marketingová strategie

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Marketingová strategie

Vzhledem k tomu, že technologie mění každou organizaci, budete potřebovat technologie s podporou strategie abyste využili každé přiležitosti. Strategie online marketingu vám připraví scénaře, na kterých můžete se svými klienty stavět. Internet propagace má vysoký potenciál v její nepředvídatelnosti. Kanály skrz které lze zacílit jsou rozdílné a další mohou přibývat právě teď. Ať se rozhodnete pro sociální experimenty skrz sítě, co nejširší digitalizaci marketingu, nástroje spojené s často využívanými internetovými aplikacemi, partnerské programy a další vždy, se vám budeme snažit vytvořit pevnou půdu pro další obchodování a vývoj.

Content marketing

Obsah vašeho webového řešení, e-shopu nebo prezentace je nedílnou součástí vašeho podnikání. Jeho restrukturalizace, aktualizace nebo obsah kompletně nový je dlouhodobý marketingový nástroj, který přináší trvalejší přínosy než jednorázové kampaně. Pokud zákazníkům nebo publiku skrz blog či web ukážete část z vašeho know-how vzbudíte v nich větší důvěru a můžete je přesvědčit o kvalitách vašich výrobků nebo služeb. Různé sociální sítě reagují různě na stránky s vysokou frekvencí příspěvků, pomůžeme vám stránky vydělit a zároveň je synchronizovat s firemním blogem nebo je naopak odlišit.

Služby:

Návrh a implementace digitální strategie

Synchronizace s podnikovými procesy a technologiemi

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Marketingová strategiePPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015