Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Internetový marketing Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Marketingové služby

Všechny služby naší společnosti, které na webu najdete souvisí s marketingem a dalšími činnostmi podporujícími nebo formující vaše podnikání. Navazujícími faktory měnícími vaši firmu nebo značku jsou také tvorba brandová strategie, brandový výzkum, rebranding, brand management nebo PR. Zákazníci často výrobky a služby společnosti dokáží lépe definovat z hlediska jejich umístění na trhu, protože jsou s nimi v užším a častějším kontaktu.

Důležité je také kontrolovat povědomí o značce, zejména pokud vaše společnost nezměnila svou identitu po mnoho let. Pomůže vám zjistit, zda vaše značka stále reprezentuje potřeby a přání vašeho cílového publika. Dokonce i pokud jste zavedený hráč ve vašem oboru, mohou se objevovat nové výzvy nebo nové trendy, na které je žádoucí reagovat. Společně s vámi budeme formovat jedinečnost vaší značky, vizi a vizuální prezentaci tak, abychom vytvořili jasný obraz vašeho brandu a zapsali jste se do širšího povědomí cílového publika.

Služby - specifikace

Branding

Brand strategie
Brand výzkum
Rebranding
Brand management
Brand komunikace

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Internetový marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -