Mobilní web

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Mobilní web

Web development je kompletní vývoj webu včetně grafického zpracování, tak i kódování. Grafický návrh vám zpracují naši přední experti v oboru, kteří mají již dlouholeté zkušenosti s web designem. Vytvoříme vám redakční systém namíru podle vašich požadávků.

Kompletně navrhneme a poté i vytvoříme databázi v nejnovější verzi jazyka MySQL, tak aby perfektně seděla pro váše potřeby a nároky. Samotný web tvoříme v aktuální verzi programovacího jazyka PHP, který umožňuje komunikaci s databází. Pokuď nepotřebujete využívat těchto služeb a stačí vám jednoduchý web, který je kódován v HTML a stylován zapomoci CSS, tak vám doporučujeme jednoduchou webouvou prezentaci určenou především pro osobní weby, malé firmy, živnostníky nebo pro jednorázové akce, například festivaly.

Mobilní Web

Na stránce probíhá aktualizace...

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Mobilní webPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015