Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Internetový marketing Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Offline reklama

Pro naše klienty dodáváme full-service řešení. Jeden z velmi populárních citátů Henryho Forda je ten, že kdyby měl posledních pět dolarů, tři z nich by utratil za reklamu. Pravděpodobně tím nebylo myšleno, že poslední provozní kapitál je chytré utratit za propagaci, ale největší podnikatel své doby chtěl poukázat na důležitost udržování povědomí o značce. V dnešní době je více než kdy jindy patrné, že velkým množstvím variant propagace firem, je možné efektivně cílit na klíčové zákazníky.

To neplatí pouze o internetu, ale i o prostředí mimo něj. Můžeme zmínit možnosti vytvořit a umístit reklamu na dopravní prostředky, městský mobiliář, LED obrazovky, obchodní centra, bankomaty, kulturní akce, sportovní kluby nebo skrze komerční rádia. Pokud se vám podaří oslovit potencionální zájemce o vaše produkty nebo služby a přitom nacházet správné místa a systémy, váš marketingový rozpočet bude udržitelný a efektivní dlouhodobě.

Služby - specifikace

Offline reklama

Konzultace a návrh forem offline propagace
Navázání a realizace s externími partnery

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Internetový marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -