O nás

Letral Solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

O nás

Podnikatelský subjekt Letral solution vznikl ke konci roku 2012 jako seskupení týmu lidí specializujících se na jednotlivá odvětví, ve kterých aktuálně nabízíme obchodní služby. Naší hlavní doménou jsou znalosti z prostředí IT, marketingu a služeb. Při pohledu na nevyužitý potenciál na trhu jak v Česku, tak zkušenostech z okolních států jsme vyhodnotili, že můžeme v určitých aspektech dát klientům přidanou hodnotu, kterou jinde nedostanou nebo jim nebude dodána v takové kvalitě, v jaké implementace specifických řešení možná je. Naším cílem je tedy především zvýšení konkurenční výhody našich klientů na profesionální úrovni a pomoc při dosahovaní požadované úrovně kvality jejich podikání. Prostřednictvím inovativních a spolehlivých postupů, talentovaných lidí, zodpovědného přístupu a spoluprací s našimi partnery a zákazníky společnost Letral solution tvoří vlastní výzvy a příležitosti v soukromé sféře businessu.


Služby

Web Development - WWW, CMS, E-shop, Úložiště na vlastních serverech a další
Marketing - PPC, Google, Digitální strategie, Sociální sítě
SEO optimalizace - Zajištění plné indexace www, onpage, offpage, analytika
Analytika - Marketing, SEO, Sociální sítě
DTP služby - Adobe, Autodesk, 3D, 4D

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity O násPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015