Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
O nás Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

O nás

Letral solution je firma, která dodává zákazníkům širokou škálu marketingových řešení a dalších služeb převážně pro provoz podnikání. Vše propojujeme s daty a lidskými zkušenostmi a řešíme nejdůležitější výzvy našich klientů z daných oblastí.

Při pohledu na nevyužitý potenciál na trhu v Česku a Slovensku jsme vyhodnotili, že můžeme v určitých aspektech klientům vytvořit přidanou hodnotu, kterou jinde nedostanou nebo jim nebude dodána v takové kvalitě, v jaké implementace specifických řešení možná je. Naším cílem je především zvýšení konkurenční výhody našich zákazníků na profesionální úrovni a pomoc při dosahování požadované úrovně kvality produktů nebo růstu jejich podnikání.

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity O násPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -