Online kanál

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Online kanál

Doplňky online marketingu jsou zaměřené především na behaviorální cílení. To jak lidé vnímají moderní technologie a jaké v nich vyvolávají emoce je důležité i z hlediska online reklamy. Při investigativních procesech, které návštěvník webu nebo vyhledávače udělá, máte spoustu možností jak upoutat jeho pozornost. Stejně tak při prohlížení jeho mailu, účastnění se internetových diskuzí nebo pouze návštěvou stránek, na které chodí běžně.

Banner - obrázek či animace, případně interaktivní grafika zobrazená nejčastěji poblíž okraje stránky. Jediný rušivý element na obrazovce, proto je pro zákazníka snadno zaznamenatelný, a pokud je dostatečně interní a nevyvolává odpor, je vysoká pravděpodobnost prokliku.

Pop Up – reklama, která se objeví nad ostatními grafickými elementy stránky a zakryje je.

Newsletter – elektronický zpravodaj, zasílán na email pravidelně všem přihlášeným odběratelům.

Viral – vložení videa, reklamy, odkazů nebo komentářů na sociální sítě, Youtube, blogy, mikroblogy, komunitní weby, diskusní fóra, herní fóra, chaty a další.

Video - Adobe After Effects je program pro tvorbu profesionálních filmových efektů od softwarové firmy Adobe Systems. After effect lze využít i na běžné operace jako je střih videa, převod formátu nebo přidání titulků. Nejčastěji se však Affter Effects využívá jako kompoziční software, což znamená, že podporuje více vrstev, které lze navzájem mezi sebou prolínat. Za vrstvu se nemusí považovat jen video, ale i obrázek nebo text. Díky efektům a nástrojům, které software nabízí lze vytvořit intro nebo reklamní spot na profesionální úrovni. Rovněž se AE ve spolupráci s Cinemou 4D využívá k tvorbě různých scén, či pokročilých filmových efektů.

Služby

Bannery GIF, JPEG, JAVASCRIPT, HTML

POP-UP

Newsletter

Viral kampaně

Video

Multikanálové kampaně

Slouží pro zacílení na zákazníka v co nejvíce směrech, komplexnost multikanálové kampaně je její největší předností. Aby byl vícekanálový marketing co nejefektivnější, musí být řízen profesionálními systémy od managmentu dodavatele, díky čemuž budou informace a ceny v nabídce konzistentní napříč různými kanály. Zpracujeme analýzu návratnosti investice z každého kanálu, z hlediska reakce a následné konverze zákazníka. Potencionální klient před tím než zaznamená produkt nebo odešle poptávku, přijde různými cestami, multikanálovou kampaní cílíme na co nejvíce možností, které může uživatel internetu využít.

Služby:

Založení

Správa

Optimalizace

Analýza

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Online kanálPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015