PPC reklama

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

PPC

Systém vyvinutý internetovými vyhledávači, princip spočívá v tom, že inzerent neplatí za každé zobrazení reklamy, platí až ve chvíli, kdy na reklamu někdo klikne. Proti klasické optimalizaci je PPC reklama placená služba a provozovatelé PPC systémů jsou většinou internetové vyhledávače nebo reklamní systémy. Výsledky mohou být podobné jako u webu s perfektní optimalizací pro vyhledávače. Zpracujeme vám kompletní implementaci a správu PPC reklamy. Nastavíme vám rozpočet a pomůžeme dosáhnout úspěšné konverze tak, aby prostředky vynaložené na reklamu nebyly zbytečnou ztrátou. Ke správě PPC přistupujeme zodpovědně a ve spolupráci se specialisty na další části webové problematiky – optimalizace, copywriting. Vybereme vám klíčová slova vhodná k zacílení zákazníků na vaši PPC kampaň, nesoustředíme se pouze na Adwords a Sklik, ale provádíme vlastní analýzy skupin klíčových slov. Výsledky porovnáváme s výstupy z Google Analytics a pohyb zákazníků monitorujeme i po prokliknutí na váš PPC odkaz, zjišťujeme tedy co předcházelo například objednání zboží na vašem webu a kde se zákazník pohyboval. U kampaní hraje důležitou roli cena, kolik jste ochotni zaplatit danému poskytovateli reklamní plochy, proto se snažíme kampaně vyfiltrovat na méně konkurenční slova a dosáhnout co nejnižších nákladů. Uvedené činnosti směřují zejména ke zvyšování míry prokliků (CTR) a snižování ceny za jeden proklik (CPC).

Služby

Založení

Správa

Analýza, report

Optimalizace

Retargeting

Remarketing

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity PPC reklamaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015