Internetový marketing

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Publicity

Buďte prozíraví a dělejte vaše nejlepší rozhodnutí. Rozrůzňování vašich marketingových aktivit společně s technologickými postupy vám umožní soustředit váš vysoký výkon na obchod nebo jinou primární část vašeho businessu. Efektivně alokujte vymezený počet finančních prostředků ke zvýšení prodeje nebo podvědomí o značce a vytvořte si konkurenční výhodu. Jsme přesvědčeni, že marketing je konstantní činnost, která musí kontinuálně propagovat a podporovat vaší firmu. Pokud si vyberete naši společnost, můžete se rozhodnout, jak rozsáhlou kampaň využijete, která nejvíc vyhovuje vašim potřebám a stejně tak se zaměřit jen na inovaci některých částí vašich stávajících nástrojů. Zaměřujeme se na celé podnikatelské portfolio - nové projekty nebo start upy a jejich začlenění na trh, kompletní kampaň pro fungující firmu, OSVČ a jejich posílení maximální konkurenceschopnosti. Vaše digitální strategie a transformace vám pomůže k neobvyklým řešením.

Služby

Návrh a implementace digitální strategie

Synchronizace s podnikovými procesy a technologiemi

Servis

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Internetový marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015