webdevelopment

Letral Solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

RTB

Real time bidding je technologie, která umožňuje nákup impresí displejové reklamy v aukci, která probíhá v reálném čase – tedy při zobrazení každé jednotlivé imprese. Je to tedy automatizovaný aukční systém, který umožnuje nákup i prodej bannerové reklamy. Funguje tak, že kterékoli online médium v momentu načítání stránky zašle informaci o možném využití reklamního prostoru, systém vyhodnotí nabídku inzerentů a obratem zašle tu, která je nejlepší a ta se poté zobrazí. Během RTB vám, ale systém dodá informaci, kdo je uživatel, kterému se má reklama zobrazit a proto je je tak účelná. Portfolio webu majitelů systémů je velmi široké a obsahuje všechny největší tuzemské weby, na kterých lze inzerovat reklamu.

Služby:

Správa

Zprostředkování

Analytika

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity tvorba webových stránekPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE

tvorba webových stránek tvorba webových stránek tvorba webových stránek tvorba webových stránek tvorba webových stránek

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015