Internetový marketing

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Search engine marketing

Čas uživatelů strávený na internetových vyhledávačích nadále roste ohromnou rychlostí. To jakým způsobem se za posledních 5 let změnilo chování lidí na internetu je dáno především obrovským rozšířením služeb nabízejících společnostmi jako Google, Bing a další. Váš marketing a správné rozhodnutí založené na okamžitých reakcích na změny, které tyto firmy dělají, může být alfou a omegou vašeho digitálního rozvoje. Search engine marketing je marketing, který se soustředí na působnost webu v internetových vyhledávačích. Využívá potenciálu tzv. vyhledávačů (Search Enginů) k zobrazování reklam nebo konkrétních stránek klienta na základě uživatelova hledání konkrétních klíčových slov. Nejčastějším způsobem je zakoupení lepších pozic ve vyhledávačích, placené zápisy v internetových katalozích nebo sponzorované odkazy. Všechny tyto formy propagace mají výhodu v jejich měřitelnosti. Nabízíme SEM marketing v nejrozsáhlejším provedení a pro produkty se zahraničním potenciálem i registraci do vybraných zahraničních katalogů. . Naše řešení se soustředí na hlavní leadery trhu Google, Seznam a Bing. Skrz PPC systémy zprostředkujeme statistiky o přesném počtu příchozích návštěvníků a vypočítání návratnosti investice do SEM.

Služby

Pozice

Katalogy

Sponzorované odkazy

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Internetový marketingPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015