Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
webdevelopment Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

SEO Analýza

Vzhledem k tomu, že World Wide Web neustále roste, interakce s informacemi se změnily. Předchozí překážka v nedostatku informací na internetu se změnila v problém obrovského kvanta informací a neustálého proudění nových informačních toků na web.

V důsledku toho je zapotřebí uplatnit způsob, jak zúžit výsledky vyhledávání, které jsou nejvíce relevantní k dotazu. SEO není něco, co uděláte jen pro vyhledávač. SEO je také to, co uděláte, aby váš obsah byl přístupný a relevantní pro uživatele.

Optimalizace se vždy provádí na určitá klíčová slova nebo sousloví. Vyhledávače vám momentálně mohou zajistit široké spektrum zákazníků a pokud bude vaše aktuální schopnost ovládat SEO excelentní, můžete se soustředit na váš strategický business.

Analýza

Detailně provedená analýza vašeho webu z hlediska optimalizace pro vyhledávače je proces, na kterém budeme dále stavět. Před začátkem rozboru je důležité vědět, že nehraje roli, jestli je webová stránka, e-shop nebo microsite stará několik let nebo byla vytvořena letošní rok.

Vše se odvíjí od počátečního kódování, a proto SEO audit může odhalit chyby jak u nových, tak starých stránek. Analýzu realizujeme a doporučujeme podnikatelským subjektům především v situaci, kdy se odkaz na jejich webové stránky neumísťuje v popředí výsledku vyhledávání, web má nízkou návštěvnost, e-shop je ve ztrátě, prostředky vynaložené na online reklamu neodpovídají výsledkům nebo klient zakládá úplně nové webové stránky.

Služby – specifikace

SEO Analýza

Skrze webové analytické nástroje - zpětné odkazy, klíčová slova, síla webu
Dat v Google Analytics
Webu v Google Search Console
Textů na webu
Zdrojového kódu webu
Rychlost načítání stránky
Mobilní verze webu a rychlost načítání na mobilech
Přesměrování interních odkazů

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity PPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -