Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
webdevelopment Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

SEO optimalizace

Soubor metod a procesů sloužících pro správné zpracování webové stránky vyhledávačem, za účelem jejího lepšího zobrazení ve výsledcích vyhledávání. Internetové vyhledávače za pomoci takzvaných vyhledávacích robotů stahují v různých časových periodách obsah webových stránek a dalších dokumentů, které pak analyzují, indexují a ukládají do databáze.

Pokud je vaším cílem optimalizovat vaše informace pro vyhledávání, je žádoucí pochopit, jak lidé hledají. Průměrný počet slov, které lidé napíšou do vyhledávacího pole je 3,1. Tyto tři slova jsou klíčem k uživatelům, kteří hledají váš obsah.

Tato klíčová slova jsou způsob, jak se spojit se svým publikem nebo zákazníky. Vyhledávaná slova nebo sousloví vám dodáme skrz naší službu marketingové analýzy.

Fakta

Google nikdy nezprostředkuje nákup reklamy na zlepšení pozice v organickém vyhledávání.
86% prokliků z Googlu je z vyhledávání, 14% z placené reklamy.
80% uživatelů klikne na jeden z prvních tří výsledků.
Uživatelé navštěvují webové stránky v průměru na 10 až 15 sekund a v tomto krátkém čase, většina scanuje stránku pro klíčová slova, které již mají na mysli. Z toho důvodu než začnete psát webový obsah, je důležité pochopit vaše publikum, předvídat, jaký obsah hledají a poskytnout jim klíčová slova, které potřebují.
Úspěšné SEO závisí na vaší schopnosti inteligentně uplatňovat zásady správné struktury informačního designu.
Google měsíčně obsluhuje kolem 100 miliard vyhledávacích dotazů ze všech koutů světa, proto jsou data z jeho vyhledávání extrémně hodnotná.
SEO přináší kvalifikované potenciální zákazníky, drtivá většina poptávek začíná ve vyhledávači.
Budoucností je mobilní vyhledávání, v ČR je 2,7 připojených mobilních zařízení na 1 obyvatele.

Microsite

Marketingový doplněk webové prezentace nebo vašeho webu. Partnerský web, nástroj na posílení a budování specifického produktu nebo služby, s předpokladem, že produkt se po pár měsících může stát zastaralý nebo naopak vyroste v samostatný projekt. Microsite jsou tvořeny ve chvíli, kdy firma nemůže sestrojit kvalitní optimalizaci hlavního webu z důvodu velké různorodosti zaměření klíčových slov.

Microsite se navrhne samostatně pro nový produkt či službu a její optimalizace může být tematicky konkrétnější. Tato stránka se navzájem podpoří s vaším hlavním webem, čímž můžeme docílit výsledku, kdy hlavní web i microsite se objeví vysoko ve vyhledávacích výsledcích.

Služby – specifikace

SEO optimalizace

Optimalizace stránky na definované klíčové slovo
Validace webu
Zajištění plné indexace vašich www
Microsite

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity PPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -