Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
webdevelopment Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Další SEO služby

Webová reklama a PR

Na tuzemském internetu je několik desítek webů s měsíční návštěvností přesahující sto tisíc přístupů. Stejně tak další stovky webů s nižšími desítkami tisíc unikátních návštěvníků. Skrze PR články, které představí detailněji váš produkt nebo službu, můžete velmi efektivně a poměrně nízkonákladově na tyto uživatele cílit.

Pomůžeme vám vysegmentovat nejdůležitější weby pro vaše podnikání, na které je možné umístit reklamní sdělení, vytvoříme PR článek a budeme měřit počet návštěv uskutečněných na váš web pro co nejvyšší přínos. Dále můžeme s majiteli webů vykomunikovat přímo nasazení vašeho banneru nebo jiné další formy propagace.

Registrace

Statisíce návštěvníků hledá vaši firmu také na dalších místech. Kompletní registrace na Google firmy + Google maps a propojení s vaším webem, je tak velmi efektivní. Naprosto synergický efekt má registrace u druhého nejpoužívanějšího vyhledávače Seznam.cz a jeho rejstříku Firmy.cz. Účinným zásahem do poptávky internetových uživatelů je pak registrace do desítek inzertních portálů, poptávkových webů nebo oborových katalogů.

Copywriting

Na internetu se jedná o psaní, stylizaci a gramatickou správnost při vytváření reklamních textů, které prodávají produkty, zboží nebo služby. U web copywritingu vám dodáme propojení a souvislost se SEO optimalizací a texty jsou proto velice propracované, kreativní a obsahují různé variace slov.

Mnoho studií dokázalo, že člověk souvislý text na internetu nečte, ale nejdříve skenuje očima, hledá potřebné informace a slova nečte po písmenu, ale jako celek. Naše texty členíme podle oborů podnikání a v každé sekci jim neustále přidáváme na unikátnosti, stejně tak dbáme na dostatečný obsah důležitých informací a čtivost.

Landing page

Je stránka, která je označována jako vstupní stránka, zákazník se na ní dostane ve většině případů přes kliknutí na zpětný odkaz nebo z vyhledávače. Problematika landing page je poměrně rozsáhlá a nastavit všechny její aspekty na správnou úroveň, je zásadní. Majitelé e-shopů nebo webových katalogů směřují zákazníky do jasně vymezeného místa na webu, u firem nebo jednotlivců zprostředkujících například služby, je správná struktura příchozích stránek alfou a omegou obchodního přínosu webu. Landing page nemusí být vždy stránka úvodní a to je taky nejčastější chybou při jejím optimalizování. Pokud využívá klient PPC reklamu, je landing page jednoduché určit, je to stránka, na kterou se zákazník dostane přes zpětný odkaz.

V případě, že podnikatelský subjekt do reklamy na internetu neinvestuje, je důležité jako landing page zvolit takovou stránku, na které je nejvíce produktů nebo služeb firmy. Co dělat, když již máte dostatek návštěvníků na svých webových stránkách, ale tyto návštěvy se nemění v obchodní poptávky? Tyto a další obvyklé marketingově-obchodní problémy vám pomůžeme odstranit.

Služby – specifikace

Copywriting

Tvorba textů tvořících obsah webu nebo popis produktu
Úprava stávajících textů za účelem optimalizace pro vyhledávače

Registrace

Založení a napojení na Google firmy a Google maps, Firmy.cz a mapy.cz
Inzerce - placená, neplacená
Firemní katalogy - placené, neplacené
Weby nabídka/poptávka - placené, neplacené

Webová reklama a PR

Tvorba a publikace PR článků Oslovení mediálních, lifestylových, sportovních, regionálních a dalších webů z CZ top 1000 Tvorba infografik, bannerů a videií

Landing page

Konzultace
Testování

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity PPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -