Analytika

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

SEO audit

Detailně provedená analýza vašeho webu z hlediska optimalizace pro vyhledávače. Audit ve své podstatě znamená přezkoumání a zhodnocení osobou nebo firmou tak, aby produkt odpovídal nejvyšší kvalitě, kterou od ní klient požaduje. Před začátkem rozboru je důležité vědět, že nehraje roli, jestli je webová stránka, eshop nebo microsite stará několik let nebo byla provedena inovace letošní rok. Vše se odvíjí od počátečního kódování a proto SEO audit může odhalit chyby jak u nových, tak starých stránek. Analýzu zprostředkováváme podnikatelským subjektům především v situaci, kdy se odkaz na jejich webové stránky neumísťuje v popředí ve vyhledávačích, web má nízkou návštěvnost, eshop je ve ztrátě, prostředky vynaložené na online reklamu neodpovídají výsledkům nebo klient zakládá úplně nové webové stránky. Ověříme základní dlouhodobou životaschopnost webu a najdeme inovativní řešení.

Služby

Analytika klíčových slov

Analytika zdrojového kódu

Analytika síly webu

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity AnalytikaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015