webdevelopment

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Linkbuilding

Linkbuilding takzvané budování zpětných odkazů. Při optimalizaci vašeho webu je linkbuilding jedna z nejdůležitějších částí, cílem je získat dostatek zpětných odkazů, které vám zvýší návštěvnost a zlepší pozici ve vyhledávačích. Při analýze vašeho webu a konkurence se vytvoří linkbuildingová strategie na míru přímo pro vás. Možnosti jsou velmi rozsáhlé, a proto nehrozí, že při dokončení projektu budete na stejné úrovni jako desítky dalších firem v oboru. Efekt budování zpětných odkazů se projeví podle náročnosti vašeho webu a analýze konkurence po cca 1-3 měsících.

Služby

Strategie

Registrace do katalogů

Audit

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity PPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015