webdevelopment

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Copywriting

Na internetu se jedná o psaní, stylizaci a gramatickou správnost při vytváření reklamních textů, které prodávají produkty, zboží nebo služby. U web copywritingu se soustředíme na souvislost se SEO optimalizací a texty jsou proto velice propracované, kreativní a obsahují různé variace slov. Mnoho studií dokázalo, že člověk souvislý text na internetu nečte, ale nejdříve skenuje očima, hledá potřebné informace a slova nečte po písmenu, ale jako celek. Naše texty členíme podle oborů podnikání a v každé sekci jim neustále přidáváme na unikátnosti, stejně tak dbáme na dostatečný obsah důležitých informací a čtivost.

Služby:

Tvorba obsahu

Validace

Struktura webu

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity PPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015