servis sociální sítě

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Servis sociální sítě

Komunikační paradigma se přesunula z analogového na digitální. Tato revoluční změna předběhla vývoj organizačních nastavení a ty jsou v infrastrukturách stále přítomna ve většině firem. Marketing, komunikace a styk se zákazníkem zvládnutý skrz internet je novou výzvou pro mnoho subjektů. Integrace nástrojů pro měření a analýzu dat se pomalu stává stejně důležitá jako potřeba vést účetnictví. Google a další internetové firmy každý den vydávají nové a nové aktulizace nebo služby, jejich monitoring a zapojení do procesů může být faktorem pro úspěšný business model - strategii. Máte vizi, chcete uspět na internetu a zároveň nebýt předvídatelní? Využijte všech kanálů a systémů na společenských sítích. Nabízíme vám služby v oblasti zakládání, správy, aktualizace vašich profilů, propojení mezi odlišnými sítěmi, různorodé strategie a analytiku. Neustále rozšiřujeme nabídku a hledáme nové možnosti.

Služby

Založení profilu

Správa

Aktualizace

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity servis sociální sítěPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015