Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Kariéra Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

PHP

PHP - Hypertextový preprocesor, původně Personal Home Page je programovací jazyk určený pro programování dynamických webových stránek a aplikací. PHP soubory se zpracovávají na straně serveru a umožňují komunikací s relačními databázemi.

HTML

HTML - HyperText markup language je značkovací jazyk ve kterém se kódují webové stránky a prezentace. Tyto stránky jsou stylovány pomocí CSS.

CSS

CSS - Cascading Style Sheet v češtině kaskádové styly jsou nedílnou součástí naprosté většiny webových stránek. Díky CSS můžeme stránce uřčit polohu, obtékání, ohraničení, velikost, barvu, font textu a mnoho dalších vlastností.

Javascript

Javascript slouží k vytvoření funkcí na webové stránce. Javascript zpracovává prohlížeč a nikoliv server.

jQuery

jQuery je javascriptová knihovna a nabízí spoustu pluginů a efektů, které fungují na principu Javascriptu

Ajax

Ajax (Asynchronous JavaScript and XML) umožní nám změnit obsah stránky bez jejího znovu načtení.

Adobe

Adobe Systems je softwarová firma zaměřená na oblast počítačové grafiky, publikování a předtiskové přípravy.

Bitmapa

V bitmapové grafice má každý bod(pixel) jasně určenou svojí hodnotu a pozici v bitmapě. Bitmapu si lze představit jako čtverečkovaný papír a pixely jako čtverečky.

CMS

Cms (content marketing system) - česky systém pro správu obsahu, nám zajišťuje možnost spravovat webovou stránku v grafickém prostředí bez znalosti programovacích, či kódovacích jazyků.

SQL

SQL (Structured Query Language) - česky strukturovaný dotazovací jazyk je standardizovaný jazyk používaný pro práci s daty v relačních databázích .

WYSIWYG editor

WYSIWYG je akronym z anglické věty "What you see is what you get" do češtiny se to dá přeložit jako "co vidíš, je to, co dostaneš". Tento editor je nedílnou součástí redakčních systémů.

EPUB

EPUB (electronic publication) je svobodný software vytvořený pro e-booky dle standardu organizace International Digital Publishing Forum (IDPF).

Fulltext

Fulltext je označení pro vyhledáváče, které fungují na principu indexování stránek a následně na základě různých algoritmů vám zobrazí co nejrelevantnější výsledky. Google a Seznam jsou fulltextové vyhledávače.

SERP

Search engine results page neboli SERP je stránka výsledků zobrazená internetovým vyhledávačem jako odpověď na dotaz zadaný uživatelem.

CTR

CTR je zkratka z anglického jazyka (click-through rate), která nám udává, jak často uživatelé na reklamu kliknou, když se jim zobrazí. Do češtiny se tato zkratka překládá jako míra prokliku.

CPT & CPM

Zkratky CPT (cost per thousand) a CPM (cost per mile) jsou synonyma a udávají nám cenu za 1000 zobrazeni. Tyto zkratky se užívají ve spojitosti s placenou reklamou typu PPV (pay per view), kde se cena udává za počet zobrazení.

CPC

CPC (cost per click) nám určuje cenu za proklik na reklamu. Je tudiž jasné, že se zkratkou CPC se setkáte pouze při PPC reklamách, kde se platí za proklik a nikoliv za zobrazení.

Vektorová grafika

Vektorová grafika je počítána na základě matematických vzorců a funkcí. Její největší výhodou je, že neztrácí kvalitu při zvětšení obrazce.

Rasterová grafika

Rasterová grafika funguje na principu bitmapy. Každý pixel má jasně určenou hodnotu a pozici. Nevýhodou rasterové grafiky je, že ztrácí kvalitu při zvětšení.

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity KariéraPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -