Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
servis sociální sítě Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Servis sociální sítě

Komunikační paradigma se přesunula z analogového na digitální. Tato revoluční změna předběhla vývoj organizačních nastavení a ty jsou v infrastrukturách firem stále přítomna. Marketing, komunikace a styk se zákazníkem zvládnutý kompletně skrz internet je novou výzvou pro mnoho subjektů. Přestože mediální obraz tvořený obsahem tištěných médií má trvale velký vliv, pouze na sítích mohou firmy účinněji reagovat na jakékoli podněty a tím formovat názory vlastních zákazníků na jejich značku.

Služby - specifikace

Servis

Založení a správa profilů
Napojení externích nástrojů

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity servis sociální sítěPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -