Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
socíální sítě strategie Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Sociální sítě - strategie

Chcete-li získat kontrolu nad množstvím specifických klientů na sociálních sítích a účinností vašich kampaní, dodáme vám řešení. Spojíme vaše postřehy a naše odborné znalosti a zvýšíme návratnost vašich investic do Facebooku, LinkedIn a dalších. Fenomén, který je okolo sociálních sítích dnes vytvořen těží především z dostupnosti strojově zpracovatelných dat a nástrojů, které je analyzují. Dynamická strategie, synergie vašich sociálních médií a efektivita vašeho marketingu v digitálním světě podporuje váš business.

Služby - specifikace

Strategie

Tvorba obsahu a publikace
Optimalizace příspěvků pro vyhledávače
Udržování povědomí o značce a monitoring

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity socíální sítě strategiePPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -