marketing sociálních sítích

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Marketing na sociálních sítích

Sociální síť je služba na internetu, která jejím členům umožňuje si vytvářet firemní, osobní nebo skupinový profil. Může být veřejný či částečně veřejný, komunikovat přes něj, sdílet informace, fotografie, videa, provozovat chat a další aktivity. Sociální sítě v dnešní době jsou velkým trendem internetu a pád jejich popularity se v následujících letech neočekává. Pokud je marketing na sociálních sítích proveden kvalitně a neustále se aktualizuje jeho obsah, je extrémně silným reklamním nástrojem. Dnešní uživatel internetu na sociálních sítích povětšinou tráví velké množství času a zacílení skrz firemní profily je účinné. Služby nabízené v této kategorii máme rozdělené na analytiku, strategii a servis. Servis obsahuje založení, správu a aktualizace profilů za účelem nabídky produktů nebo informování o novinkách ze společnosti. Je možnost také naprosto specifické reklamní kampaně na propagaci profilu a další služby.

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity marketing sociálních sítíchPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE

marketing sociálních sítích marketing sociálních sítích marketing sociálních sítích marketing sociálních sítích marketing sociálních sítích

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015