Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
marketing sociálních sítích Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Marketing na sociálních sítích

Dlouhodobá ziskovost a vývoj produktů firem v globálním i lokálním podnikání těží především z poznání jejich odběratelů. Flexibilita a pružnost reakcí na jejich potřeby vám může umožnit zvýšit obchodní výsledky. Pomůžeme vám dosáhnout cílů při komunikaci, prodeji nebo uvádění produktů a jejich propagaci.

Sociální média mohou suplovat nebo definitivně nahradit placené tištěné promo a při jejich efektivním využívání velmi účinně sníží náklady na marketing. Naše zkušenosti a vaše vize o tom, jak zakomponovat sociální sítě do vaší strategie a jaké vybrat, zvýší váš záběr na internetu.

Služby - specifikace

Strategie

Tvorba obsahu a publikace
Optimalizace příspěvků pro vyhledávače
Udržování povědomí o značce a monitoring

Servis

Založení a správa profilů
Napojení externích nástrojů

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity marketing sociálních sítíchPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -