socíální sítě strategie

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Sociální sítě - strategie

Reagovat na trendy nebo nové sociální sítě je žádoucí. Dlouhodobá ziskovost a vývoj produktů firem v globálním i lokálním podnikání těží především z poznání jejich odběratelů. Flexibilita a pružnost reakcí na jejich potřeby vám může umožnit zvýšit obchodní výsledky. Pomůžeme vám dosáhnout cíle při komunikaci, prodeji nebo uvádění produktů a jejich propagaci. Implementujeme do strategie údaje o trhu, hledání nového publika, indikátory výkonu, plánování a zdroje, exaktní postup, tvorbu modelů, zvýšení interakce uživatelů, snadnější prognostiku vývoje.

Služby na sociálních sítích

Facebook

Největší sociální webový systém s možností rozsáhlých způsobů cílení reklamy a přístupu k legálním datům o uživatelích. Slouží především k udržování a vytváření vztahů, komunikaci, sdílení multimediálních dat a zábavě. Alokace kampaní, jejich časová návaznost a nastavení, možnost neustálého modifikování propagačních projektů , měření metrik a další příležitosti utvářejí investice do Facebooku rentabilní a zajímavé z pohledu inzerenta.

Business manager – nástroj pro správu stránek a reklamních účtů, pro firmy i inviduální inzerenty, umožnuje přidávání více přístupů, všechny elementy advertisingu a další.

Facebook ads – reklamní systém, který využívá platební modely PPC a PPV, ads je využíván zejména pro extrémní možnosti cílení jako jsou demografické údaje uživatelů, vztah, zájmy, zaměstnání, věk, přátelé fanoušků vaší stránky a další.

Lead ads – tkzv. latentní způsob jak od uživatelů získat pro vás užitečnější data jako jsou emaily nebo přesná adresa.

Carousel ads – tvorba sponzorovaných příspěvků, které umožňují inzerentům připojit do banneru více obrázků, které si uživatel může prohlížet oblíbeným swipe gestem prstem.

Custom audience – nástroj přímo od Facebooku, díky němuž můžete vytvářet vlastní skupiny cílených uživatelů. Na základě emailů, telefonu nebo ID vám sociální portál nafiltruje profily uživatelů.

Website custom audience – máte portfolio dat momentálně bezvýznamné? Facebook tento problém brilantně minimalizuje, skrz instalaci Facebook tracking kódu na váš web, bude rozpoznávat návštěvníky webu.

Remarketing, retargeting– slouží jako zpětná vazba, umožnuje reklamu zobrazit například jen zákazníkům, kteří na webu navštívili pouze sekci s klíčovým produktem.

Multiprodukt ads – v rámci jedné kampaně umožnuje inzerovat více produktů, s tím, že každý má svou vlastní dopadovou URL, obrázek a popis.

LinkedIn

Profesní síť, skrz kterou personalisté analyzují a především získávají indicie pro ,,překlopení‘‘ misky vah na stranu potencionálního zaměstnance. Dále také slouží jako celkem explicitní komunikační kanál pro profesionály,vysoce postavené managery a reklamní nástroj pro firmy.

LinkedIn obchodní služby – správa,vytvoření nebo měření propagačních kampaní.

Instagram

Aplikace pro sdílení a vkládání fotografií, firmu koupil Facebook a je tak pod jeho správou. Placená propagace se soustředí hlavně na vizuální stránku, protože Instagram je především sít chytrých telefonů a proto komunikujete hlavně skrz fotky nebo videa.

Insta ads – propojení s Facebook managerem, cílení podle věku, frekvence, dosahu a další, nízká cena za proklik vzhledem ke krátkému působení ads na tuzemském trhu.

Youtube

Společnost spadající pod giganta Google. Jedná se o největší internetový server pro nahrávání, sdílení a komentování videí.

Bannerová reklama – je součástí Google Adwords, zobrazuje se u přehrávaných videí na Youtube a je obecně považována za nejvíce žádanou a vyhledávanou formu reklamy.

Video reklama – frekvenční nastavení jasně vymezí její přehrávání, možnost omezení impresí na počty uživatelů denně, týdně nebo měsíčně, seřízení dne nebo hodiny to vše je u videoreklamy možné.

Homepage reklama – Zobrazí se na uvodní stránce YT, toto premiové místo se zobrazuje přes 100 tisícům uživatelů v České Republice denně.

Služby

Strategie napříč všemi sítěmi

Strategie komunikace

Strategie propagace

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity socíální sítě strategiePPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE

socíální sítě strategie socíální sítě strategie socíální sítě strategie socíální sítě strategie socíální sítě strategie

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015