Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
tvorba webových stránek Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Tvorba webu

Firmy a především jejich majitelé za posledních několik let rozpoznali novou výzvu. Spotřebitelé a zákazníci přesunuli svůj zájem v naprosté většině na internet, do mobilu nebo vyhledávače a zde začínají i končí jejich nákupní rozhodnutí, utvářejí se jejich názory nebo na síti jen vyhledávají relevantní informace pro budoucí interakci s vámi.

Uživatelé chtějí nakupovat, chtějí se účastnit diskuzí na sociálních mediích a chtějí provést veškeré transakce z pohodlí své klávesnice hladce a bezpečně. Chcete-li reagovat na online poptávku v nejvyšší možné míře, řešení vám poskytne profesionálně naprogramovaný web nebo e-shop, který bude splňovat všechny parametry webového inženýrství a bude bezchybně zoptimalizovaný pro vyhledávače.

Průběh obchodní spolupráce

Vývoj webu zahrnuje vše od vývoje webových aplikací až po grafické zpracování. Na základě našich zkušeností a vašich individuálních požadavků vám vytvoříme webové řešení pro vaše obchodní účely.

Zpracujeme návrh webu a předložíme vám ho k odsouhlasení. Po schválení nebo vyřešení případných změn, začneme s kódováním stránky na pracovní adrese, kde můžete sledovat vývoj celého webu.

Webové stránky tvoříme v aktuální verzi programovacího jazyka PHP. Jestliže nepoptáváte složitější webové řešení, je k dispozici služba webové prezentace. Stránka, která je kódována v HTML a stylována za pomoci CSS, určená především pro osobní weby, malé firmy, živnostníky, advokátní kanceláře nebo pro jednorázové akce jako jsou například festivaly.

Služby – specifikace

Tvorba responzivního webu
AMP verze stránky
Webové prezentace
Blog
Založení, napojení a konfigurace Google Search Console a Google Analytics
Vytvoření a napojení profilů na sociálních sítích Facebook, Youtube, Twitter a dalších
Oprava webu
Správa webu

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity tvorba webových stránekPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -