Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Redakční systém Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Tvorba webu s CMS

Redakční systém(CMS) je webový software nebo také webová aplikace, která vám umožní spravovat stránku bez znalosti programovacích jazyků. Toto řešení nejvíce využijí weby, kde se čeká častá aktualizace obsahu. Dokážeme web vyvinout na vámi zvoleném CMS nebo můžeme vhodný systém pro správu obsahu vybrat společně či vytvoříme systém vám na míru.

Grafická stránka webu je tvořena za pomoci tzv. šablon. Šablony jsou tvořeny v jazyce HTML a stylizovány za pomoci kaskádových stylů. Lze nakódovat více šablon, mezi kterými se může v administraci webu přepínat. To umožní vašemu webu se přizpůsobit aktuálnímu trendu na trhu. Redakční systémy, které využíváme obsahují takzvaný WYSIWYG editor, což v překladu znamená "co uvidíte, to dostanete".

Za pomoci tohoto nástroje můžete v klasickém okně psát a formátovat text, nahrávat fotky, vytvářet grafy a téměř vše co umožňuje dnešní Microsoft Word. V redakčním systému lze spravovat i jednotlivé rubriky, galerie, menu, zasílání novinek a práva jednotlivých uživatelů nebo skupin. Zároveň stránka může obsahovat neomezeně jazykových variant.

Služby – specifikace

Vývoj webu

Tvorba webu s redakčním systémem
Tvorba šablony pro redakční systém
E-shop

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Redakční systémPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -