tvorba webových stránek

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Tvorba webových aplikací

Jednoduchá webová prezentace je stránka, která obsahuje základní informace o vašem produktu. Tyto weby mají velkou výhodu v optimalizaci a v rychlosti jejich vývoje. Webové prezentace neobsahují žádné složité funkce a jsou z větší části psané v jazyce HTML. Jednoduchá webová prezentace se upravuje nebo aktualizuje ve zdrojovém kódu. V případě, že předpokládáte častou aktualizaci obsahu lze na prezentaci implementovat redakční systém. Webové prezentace mohou obsahovat i dynamické prvky a udělat tak stránku pro uživatele atraktivnější.

Pro koho se hodí jednoduchá webová prezentace?

  1. Živnostníka
  2. Firmy, které nepožadují, tak častou obměnu obsahu.
  3. Sezónní nebo jednorázové projekty ( festivaly )
  4. Osobní web

Služby:

Služby:

Kódování

Web design

Wireframing

Maintenance

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity tvorba webových stránekPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE

tvorba webových stránek tvorba webových stránek tvorba webových stránek tvorba webových stránek tvorba webových stránek

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015