tvorba webových stránek

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Tvorba webových stránek

Při tvorbě webových stránek začínáme podrobnou analýzou trhu, a také se zaměříme na určení klíčových slov. Poté vytvoříme drátěný model webu tzv. wireframing podle přání klienta nebo podle našeho odborného úsudku. Po odsouhlasení rozvržení stránky se začne vyvíjet i jeho grafická a obsahová část. Grafický návrh vytváříme v programu Adobe Photoshop, který nám umožní přesné rozmístění entit na stránce za pomoci vodítek. Photoshop umí pracovat s více vrstvami, které lze překrývat, takže webovou stránku lze složit z atomických částí webu a následně je exportovat, nejčastěji ve formátu png. Kvalitní design a architektura webových stránek zvýší konverzi na webu.

Tvorba webových stránek - Programování

K programování webových stránek podle grafické předlohy se nejčastějí využívá programovací jazyk PHP a web je stylován kaskádovými styly (CSS). PHP a obecně programovací jazyky se vyznačují možností zapsání algoritmu za pomoci jednotlivých funkcí, či příkazů, tak aby danému algoritmu rozumněl i počítač. Algoritmus je přesný popis určené činosti, kde musí být naprosto jasné jaký další krok bude následovat a zároveň musí být správný, hromadný, deterministický a konečný.

Mezi výhody PHP patří také to, že podporuje komunikaci s databází a lze tak vytvořit webovou stránku s redakčním systémem. Redakční systém je webová aplikace, která umožní spravovat a aktualizovat web i člověku, který nezná programovací jazyky. V administraci lze psát články, nahrávat fotky, videa, spravovat rubriky, reklamní odkazy a bannery, uživatelské skupiny, rozesílání newsletteru a mnoho dalších funkcí třeba i přesně vytvořené přímo pro potřeby daného klienta.

Tvorba webových stránek - Kódování

Při tvorbě webových stránek bez redakčních systémů jsou weby kódovány v značkovacím jazyce HTML, ale i tyto weby mohou být dynamické a inovativní a to hlavně díky javascriptu a jQuery. Tento typ webové stránky je především určeny pro osobní weby, malé firmy, živnostníky, advokátní kanceláře nebo pro jednorázové akce, například festivaly. Webové stránky kódované v HTML jsou stylovány za pomoci již zmíněných kaskádových stylů.

Tvorba webových stránek - Databáze

Před vytvořením relační databáze je nejdříve zapotřebí navrhnout ER diagram, který nám jasně definuje jednotlivé entity, jejich atributy a vzájemnou kardinalitu mezi tabulkami. Správně navržený ER diagram zamezí duplicitě a jiným chybám, které se stávají při špatném navržení databáze. Samotná databáze se vytváří v dotazovacím jazyce SQL.

Služby:

Tvorba webových stránek

Redakční systém

Návrh a realizace databáze

Tvorba jednoduchých webových prezentací

Wireframing

Maintenance

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity tvorba webových stránekPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015