Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Design a architektura webových stránek Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Web design

Je snadné, aby se vaše stránky staly zastaralými. Trendy ve webovém designu se mění, a proto je přirozeně žádoucí, ho po čase upravit stejně jako jakýkoliv jiný design, který souvisí s infrastrukturou firmy. Obsah nebo požadavky na nové funkce webu rostou organicky, což může mít za následek právě znepřehlednění struktury webové stránky.

Z naší zkušenosti víme, že kompaktní visual webu může být účelnější více než desítky reklam a pokud mají zákazníci o vaší firmě dobré reference, během návštěvy nepřehledné nebo špatně ovladatelného webu, můžou ve svém podvědomí vše velmi rychle přehodnotit.

Náš proces tvorby webu je zaměřen na práci na vašich komerčních cílech, abyste zajistili dosažení nejvyšší úrovně návratnosti investic. Ať už se jedná o aktualizaci, vytváření, návrh nebo vývoj zcela nových webových stránek, dodáme vám veškeré poptávané řešení designu.

Služby – specifikace

Design

Návrh grafiky webu
Design webu
Redesign stávajících stránek

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Design a architektura webových stránekPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -