Maintenance

Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Web maintenance

Maintenance neboli údržba je klíčovým faktorem ve všech směrech web developmentu. Když je web spuštěn a je ve stavu kdy může plnohodnotně fungovat, tak i přesto je maintenance zapotřebí. Především z hlediska SEO optimalizace je velmi důležité, když se obsah neustále aktualizuje a rozšiřuje. V rámci analytiky kontrolujeme vývoj trhu, konkurence, ale i vaší firmy. Sledujeme rozvíjení klíčových slov a ročních trendů za pomoci nástrojů od nejpoužívanějších vyhledávačů v České Republice (Google, Seznam). Na základě informací získaných touto analýzou se rozhodujeme, zda není nutné stránku editovat, vytvořit nové podstránky nebo celou microsite. Údržba se provádí i v grafické části webu. Grafika webu se aktualizuje například podle nových vlajkových produktů nebo sezonních akcí. Zároveň se vytváří grafika pro nové podstránky a inovuje se u těch starých. Všechna tyto odvětví jsou více či méně spolu propojena, a proto se doporučuje provádět aktualizaci nebo údržbu ve všech směrech webu.

Služby:

Optimalizace

Analýza

Copywriting

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity MaintenancePPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

REFERENCE

Maintenance Maintenance Maintenance Maintenance Maintenance

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012-2015