Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Analytika Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Webová analytika

Analýza obsahu webu dodává výstupy o tom, co se na webu děje a také to, jak usnadnit návštěvníkům stránek orientaci a zjednodušit jim jejich pohyb ze všech tematických pohledů. Webová analytika slouží k pochopení chování návštěvníků na stránkách a je jedním ze základů strategie pro internetový marketing a její efektivní transformaci.

Indikátorem nám je shromažďování a analýza různých metrik pomocí Google analytics. Webová stránka vám dává novou perspektivu a nové poznatky. Frekvenčně můžete sledovat jakoukoliv akci, která se právě odehrává na některé z vašich domén. Jednotný pohled na zákaznická data vám umožní vidět, které činnosti v rámci všech vašich digitálních kanálů fungují a které ne.

Detekujeme slabší stránky webu a zda váš web obstojí před roboty pracující pro vyhledávače, kteří návštěvníci na váš web přicházejí a hned zase odcházejí, tedy hledají jiný obsah než jim prezentují výsledky. Dále můžeme provést infografiku ohledně počtu návštěvníků, odkud přichází většina zákazníků, jak dlouho tráví na webu a jaké stránce čas a co je nejvíc zajímá.

Služby – specifikace

Webová analytika

Měsíční reporting
Návrhy a úpravy v závislosti na datech

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity AnalytikaPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -