Letral solution dodává marketingová řešení a služby pro provoz podnikání

 
Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru Letral solution

Je společnost, která svoje činnosti nabízí pro široké portfolio firem a podnikatelů. Pomáháme firmám dosáhnout exponenciálního růstu díky kombinaci strategických marketingových iniciativ, diverzifikací řešení, služeb pro provoz podnikání a utváříme povědomí o značce, které přetrvá dlouho potom, co jsou naše služby dodány.

Vývoj webových aplikací a nástrojů

Jako webová aplikace se obvykle označuje kód zajišťující funkci části programu, většinou běžící na straně serveru. Úkolem webových aplikací je zvýšit interakci internetové prezentace s jejími návštěvníky, případně též usnadnit správu webu, tj. ušetřit opakující se práci při tvorbě webových stránek. Webové aplikace jsou programovány v jazyce PHP, který umožní propojení s databází.

Jednotlivé scripty se obvykle kódují v Javascriptu, který zpracovává až prohlížeč. I když primárním jazykem pro programování webových aplikací je PHP, tak jsme schopni na požádání klienta programovat i v Perlu či Pythonu. Také jsme schopni realizovat databázi mimo MySQL i v PostgreSQL a MsSQL. Webovou stránku lze oživit pomocí widgetů. Widgety jsou malé šikovné aplikace, které vás zaujmou při procházení stránky. Widgety mohou být zajímavá počítadla, minihry, interaktivní dotazník, formuláře, slovník a další.

Složitější aplikace nabízejí možnost propojení a synchronizaci s vaším firemním softwarem, takže máte jistotu, že všechny vaše aktuální produkty jsou i na vašem webu. Zároveň máte pod kontrolou obsah webových stránek a to včetně všech statistik k dispozici ve vašem systému a nemusíte se přizpůsobovat novému rozhraní.

Služby – specifikace

Vývoj webu

Vývoj webových aplikací a nástrojů na míru
E-shop

Kariéra

V Letral solution hledáme jak mladé talenty, tak i zkušené profesionály. Vážíme si vašeho zájmu a dovedností a průběžně podrobně vyhodnocujeme a analyzujeme vaše CV. Vložte životopis do databáze a my vás budeme ihned informovat o otevření nových pozic ve vašem oboru nebo o jiných aktualitách z HR. Pokud budete reagovat na volnou pozici, v období každých 14-ti dnů zasíláme na email vyrozumění o dalším postupu. Na data ze životopisu se vztahuje ochrana osobních údajů.


Aktuální nabídka zaměstnání -> Web development Publicity Vývoj webových aplikací a nástrojů na míruPPC specialista - Hledáme správce PPC kampaně Vstoupit  >
Klientská podpora   >

SDÍLET

SLEDOVAT

   LETRAL SOLUTION  2012 -